Gdzie kupić kaszmirowy sweter?

Autor: Sep 18, 2012 Kategoria: Gdzie kupić | brak komentarzy

Gdzie kupić kaszmirowy sweter?

Sprzedawców w Polsce można by policzyć na palcach jednej ręki. Znalezienie sklepu z kaszmirem przypomina szukanie igły w stogu siana. A i to nie gwarantuje sukcesu. Można tu wprawdzie znaleźć swetry ze 100% kaszmiru, ale wybór jest bardzo ograniczony, zazwyczaj w sklepach jest w sprzedaży zaledwie kilka swetrów, w małym wyborze kolorów, rozmiarów, krojów.

Idealnym miejscem do kupowania kaszmirowej odzieży stał się internet. Od grudnia 2012 roku prowadzimy sklep internetowy www.mahogany.pl , który się specjalizuje w sprzedaży wyrobów z kaszmiru najwyższej jakości.

Zakupy przez internet mają wiele plusów. Mogą Państwo u nas wybierać z szerokiego asortymentu – ponad 100 różnych swetrów damskich i męskich oraz dziesiątek dodatków, jak na przykład kaszmirowy szlafrok, czy paszminy.

Produkty te pochodzą bezpośrednio z Nepalu, gdzie są wyrabiane ręcznie z najwyższej jakości kaszmirowych włókien.

Oprócz całego mnóstwa krojów, do dyspozycji jest olbrzymi wybór kolorów i rozmiarów – wszystkie od XS po XXXL. Naszych klientom oferujemy również specjalne usługi, na przykład uszycie swetra w wybranym kolorze za niewielką dopłatą. Dzięki wielkiemu magazynowi w większości przypadków możliwe jest doręczenie towaru w ciągu 2-5 dni roboczych.

Kupowanie przez internet ma także swoje negatywne strony – przede wszystkim w przypadku odzieży problem stanowi fakt, że towaru nie można wcześniej obejrzeć i przymierzyć. Rozwiązujemy to na dwa sposoby – zwrot / wymiana towaru nie stanowi problemu w razie niezadowolenia i następuje bez zbędnych formalności.

Jeżeli zdecydowali się Państwo na zakup kaszmirowego swetra, radzimy zachować ostrożność. Nie jest to tania przyjemność i dlatego należy uważać na oszustów i podrobiony kaszmir – w ostatnim czasie pojawiło się ich niemało, oferują produkty o składzie „100% kaszmir”, ale rzeczywistość bywa inna. Tego typu oferty można rozpoznać po tym, że sprzedawca oferuje towar za podejrzanie niską cenę.

Dodaj komentarz

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3612270531596

Kaszmirowy sweter - promocja 50%? 

Zróbmy umowe. Podaj swoj adres mailowy a my wyślemy do Ciebie link na tajna wysprzedaz na mahogany.pl gdzie mozesz kupić kaszmirowy sweter lub szalik za kuszaca cene :)

Dziekujemy! Wysprzedaz znajdziesz na https://www.mahogany.pl/wyprzedaz :)