Ile warstw powinien mieć sweter?

Autor: Sep 17, 2012 Kategoria: Podstawowe informacje | brak komentarzy

Ile warstw powinien mieć sweter?

Przy zakupie kaszmiru (przez Internet lub w tradycyjnym sklepie), można natrafić na informację o liczbie warstw. Liczba warstw przędzy kaszmiru jest szczególnie ważna przy wyborze swetra. Najłatwiej można wytłumaczyć, że im więcej warstw posiada sweter, tym jest on cieplejszy.

2 warstwy – idealne przez cały rok

W naszym klimacie najbardziej popularne, a zarazem najlepiej sprzedające się są swetry dwuwarstwowe. Są one mniej kosztowne w porównaniu do swetrów wielowarstwowych, gdyż wytwarzanie ich wymaga użycia mniejszej ilości materiału. Mogą być noszone przez cały rok, zwłaszcza w chłodniejsze dni sprawią, że nie będziesz czuł zimna
bertilli

Istnieją także dwuwarstwowe swetry, wykonane ze specjalnego kaszmiru “Duvet” – nazwa ta określa wyjątkowo miękki kaszmir. Wykonane z niego produkty są bardzo cienkie i delikatne, nosi się je bezpośrednio na gołe ciało. Mieć na sobie kaszmir “Duvet” to dosłownie niezwykłe doświadczenie. Można je nosić cały rok.

emmaleo

4 warstwy – na chłodne dni

Na chłodne dni najlepiej pasują kaszmirowe swetry wykonane z 4 warstw przędzy. Są idealne na jesień i wczesną wiosnę. Nie tylko ogrzeją, ale także zastąpią płaszcz lub kurtkę.

edgar
natalie

6 lub więcej warstw – ochrona przed mrozami

Kaszmirowe swetry są kilkakrotnie cieplejsze niż swetry wykonane z innych surowców. Są wygodne i pozwalają na większą swobodę ruchu. Najcieplejsze swetry z 6 lub więcej warstw na pewno ochronią przed największymi mrozami. W Polsce, dostępne są także kaszmirowe swetry wykonany nawet z 10 warstw w 100% z kaszmiru.

achillesblanche

Dodaj komentarz

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3612270531596

Kaszmirowy sweter - promocja 50%? 

Zróbmy umowe. Podaj swoj adres mailowy a my wyślemy do Ciebie link na tajna wysprzedaz na mahogany.pl gdzie mozesz kupić kaszmirowy sweter lub szalik za kuszaca cene :)

Dziekujemy! Wysprzedaz znajdziesz na https://www.mahogany.pl/wyprzedaz :)